UBYTOVÁNÍ V BEDŘICHOV APARTMÁNECH

Ubytování se nachází mezi hlavními sjezdovkami v areálu Bedřichov v Jizerských horách.

APARTMÁNOVÝ DŮM (kapacita 26 lůžek)

  • Apartmán č.1 je prostorná jedna místnost s kuchyňským koutem, dvoulůžko plus palanda, koupelna se sprchovým koutem a WC.
  • Apartmán č.2 je prostorný, obsahuje dvě místnosti: v jedné je kuchyně a vstup do koupelny se sprchovým koutem a WC, ve druhé je ložnice - dvoulůžko a palanda.
  • Apartmán č.3 je menší pokoj s kuchyňským koutem, jedno lůžko a palanda, koupelna se sprchovým koutem a WC.
  • Apartmán č.4 je mezonet s prostornou místností při vstupu, s kuchyňkou a vstupem do koupelny se sprchovým koutem a WC, po dřevěném schodišti je v patře ložnice s celkem 5 lůžky. Virtuální prohlídka
  • Apartmán č.5 je mezonet, při vstupu s kuchyňkou a koupenou se sprchovým koutem a WC, po dřevěném schodišti je v patře ložnice s celkem 3 lůžky.
  • Apartmán č.6 je menší pokoj s kuchyňským koutem, jedno lůžko a palanda, koupelna se sprchovým koutem a WC.
  • Apartmán č.7 je prostorný "byt" 2+kk, při vstupu je místnost s klasickou kuchyní vybavenou troubou a sporákem a 2 lůžky, druhá místnost obsahuje 2 lůžka, koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Každý apartmán má nádobím vybavenou kuchyňku s dvouvařičem, ledničkou, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. Dále je v každém apartmánu koupelna se sprchovým koutem a WC. Na každém pokoji je televize. V přízemí budovy je společenská místnost se 6 stoly, velkou televizí, malým dětským koutkem a počítačem. U vstupu je prostorná místnost na ukládání kol a uzamykatelné skříňky na cyklistické vybavení. Parkování přímo u Apartmánového domu.

Nástupní den pro týdenní pobyty je neděle od 14 do 17hod. Pro pozdější příjezd je nutno zavolat dopředu. Uvolnění apartmánu v den odjezdu do 10:00 hodin.

Novinky a oznámení

LETNÍ DOVOLENÁ V JIZERSKÝCH HORÁCH od 290,-Kč na osobu

04.07.2016

Vážení klienti, dovolujeme si Vám nabídnout možno...

Letní dovolená v Jizerských horách

27.05.2015

Vážení klienti, dovolujeme si Vám nabídnout možno...

Nabízíme k prodeji tři nové zděné chalupy

23.01.2015

Nabízíme k prodeji tři nové zděné chalupy 4+kk v o...

Facebook